Tabso All in 1 Max

Tabletki do zmywarek TABSO MAX – skuteczna, sprawdzona technologia łącząca funkcje nabłyszczające, czyszczące i zmiękczające. Tabletki TABSO MAX skutecznie usuwają najtrwalsze zabrudzenia i osady pozostawiając naczynia czyste i lśniące. 

Tabletki w folii samorozpuszczalnej

TABSO MAX:

- usuwa zaplamienia, tłuszcz, osad po herbacie i kawie nawet w niskich temperaturach
-  zapobiega tworzeniu się kamienia na naczyniach
- nabłyszcza pozostawiając na naczyniach lśniący połysk
- zapobiega matowieniu szkła
- chroni stal przed korozją
- zmiękcza wodę
- pozostawia świeży zapach
- łatwo się rozpuszcza

Sposób użycia: 
Nie usuwaj folii ochronnej – tabletki w folii samorozpuszczalnej.  Umieść ją w dozowniku na detergenty i zamknij zmywarkę. 

Dozowanie:
1 tabletka na 1 cykl mycia niezależnie od wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.  W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń wskazane jest zmywanie w temperaturze 65ºC. W przypadku twardej wody (powyżej 21 dH ) zaleca się dodatkowo stosowanie soli ochronnej i płynu nabłyszczającego do zmywarek

Składniki: 
5-15% związki wybielające na bazie tlenu, < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany. Enzymy (subtylizyna, amylaza), Kompozycja zapachowa (d-Limonen).

Karta charakterystyki dostepna na zamówienie.

 

Nasze produkty

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij